ben kimim?

29 Mart 1979’da Yunanistan’ın Xanthi şehrinde doğdum. 1984 yılından beri  İzmir’de yaşıyorum. İlkokulu Yeşiltepe’de, ortaokulu Şehit Fethibey’de, liseyi ise İzmir Kız Lisesi’nde tamamladım. Üniversitede okuyabilmek için pizzacılık, ön muhasebe elemanı, ürün danışmanlığı gibi bir çok sektörde çalıştım.

5 yıllık aradan sonra 2002 yılında girdiğim üniversite sınavı sonrası Ege Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nü kazandım. Üniversitenin hazırlık sınıfında çok sevdiğim öğretmenim Yrd. Doç. Dr. Oğuzhan Kavaklı ile tanıştım. Öğretmenimin yönlendirmesi ile Yeni Asır Gazetesi duayenlerinden Şevket Özçelik’in ‘Muhabir Yetiştirme’ programına katıldım ve okul ile işi bir arada yürüttüm.

Üniversite eğitimimi tamamlandıktan sonra da Yeni Asır Gazetesi’nde çalışmayı sürdürdüm ve Yeni Asır ailesi ile birlikteliğimde 11. yılıma girdim. Başta her cumartesi yayınlanan Alışveriş eki olmak üzere modadan, güzelliğe, ekonomiden otomotive birçok özel ekin editörlüğünü yapıyorum. En büyük hayalim ise bir an önce emekli olup, hayatımın geri kalan kısmını bir çiftlikte geçirmek… :)